TP-LINK TAPO L510E SMART LIGHT BULB WH Smart home
TP-Link Tapo L510E Smart bulb White, Yellow Wi-Fi, Dimmable, E27, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency 2.4 GHz Wi-Fi, 220–240 V, 50/60 Hz, 73 Ma, 806 lumens, 2,700 K, 8.7 W.
46,47 RON
39,05 RON (fara TVA)
TP-LINK TAPO L530E SMART LIGHT BULB MC Smart home
TP-Link Tapo L530E Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency: 2.4 GHz Wi-Fi, 806 lumeni, 8.7 W, 2,500 K~ 6,500 K, Switching Circles 15,000.
61,52 RON
51,70 RON (fara TVA)
TPL WI-FI ROUTER N 300MBPS TL-WR844N Routere Wireless
Router Wireless TP-Link TL-WR844N, 4*LAN 10/100Mbps, 1*WAN 10/100Mbps, 2 *5dBi Antene Omnidirecționale Fixe, SPI Firewall, Standarde wireless: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, Alimentare...
62,57 RON
52,58 RON (fara TVA)
TP-LINK MINI SMART WI-FI SOCKET Smart home
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100, Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (for onboarding only), 2.4 GHz, Android 4.4 or higher, iOS 9.0 or higher, AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A, Maximum...
65,97 RON
55,44 RON (fara TVA)
TPL ROUTER N300 FE 2.4GHZ 2ANT EXT Routere Wireless
Router Wireless TP-Link TL-WR840N, 1WAN 10/100, 4xLAN 10/100, 2 antene externe, N300, SPI Firewall, WDS Wireless bridge, QoS, buton Wireless ON/OFF, Broadcom, MIMO 2T2R
70,42 RON
59,18 RON (fara TVA)
TPL ROUTER N300 FE 2.4GHZ ANT FIXE Routere Wireless
Router Wireless TP-Link TL-WR841N, 1WAN 10/100, 4xLAN 10/100, 2 antene fixe 5dBi, N300, Atheros, 2T2R
72,26 RON
60,72 RON (fara TVA)
TP-LINK MINI SMART WI-FI SOCKET TAPOP110 Smart home
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P110, Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (doar pentru onboarding), 2.4 GHz, Cerințe de sistem: Android 4.4 sau o versiune mai recentă, iOS 9.0 sau o...
78,54 RON
66,00 RON (fara TVA)
TPL MC GB TO SFP Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu
86,39 RON
72,60 RON (fara TVA)
TP-LINK TAPO L510E SMART LIGHT BULB 2PK Smart home
TP-Link Tapo L510E Smart bulb White 2 PACK, Yellow Wi-Fi, Dimmable, E27, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency 2.4 GHz Wi-Fi, 220–240 V, 50/60 Hz, 73 Ma, 806 lumens, 2,700 K, 8.7 W.
91,37 RON
76,78 RON (fara TVA)
TPL ROUTER AC750 DUAL-B ARCHER C24 Routere Wireless
TP-Link AC750 Router Wireless Dual Band, ARCHER C24, Standarde wireless: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz, Viteze WIFI: 5 GHz: 433 Mbps, 2.4 GHz: 300 Mbps, Porturi: 4 porturi LAN...
91,89 RON
77,22 RON (fara TVA)
TPL ROUTER N450 FE 2.4GHZ 3 ANT FIXE Routere Wireless
Router Wireless TP-Link TL-WR940N, 1xWAN 10/100, 4xLAN 10/100, 3 antene fixe 3dBi, N450, Atheros, 3T3R MIMO
94,90 RON
79,75 RON (fara TVA)
TP-LINK TAPO L530E SMART LIGHT BULB 2PK Smart home
TP-Link Tapo L530E 2 PACK Smart bulb Multicolor Wi-Fi, E27, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency: 2.4 GHz Wi-Fi, 806 lumeni, 8.7 W, 2,500 K~ 6,500 K, Switching Circles 15,000.
117,16 RON
98,45 RON (fara TVA)
TP-LINK MINI SMART WI-FI SOCKET 2-PACK Smart home
TP-Link MINI SMART WI-FI SOCKET TAPO P100 (2-PACK), Protocol: IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (for onboarding only), 2.4 GHz, Android 4.4 or higher, iOS 9.0 or higher, AC 220-240 V~50/60 Hz 10 A,...
118,07 RON
99,22 RON (fara TVA)
TPL ROUTER AC750 DUAL-B FE Routere Wireless
Router Wireless TP-Link ARCHER C20, 1xWAN 10/100, 4xLAN 10/100, 3 anteneexterne, dual-band AC750 (433/300Mbps), Buton WirelessON/OFF,buton WPS
118,33 RON
99,44 RON (fara TVA)
TP-LINK TAPO L900-5 SMART LIGHT STRIP Smart home
TP-Link Tapo L900-5 Smart light strip, Wi-Fi,multicolor, Dimmable, cuttable, Wi-Fi Protocol IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Frequency 2.4 GHz Wi- Fi, 220–240 V, 50/60 Hz, 13.5W, Dimensions 5000×10×1.6 mm.
121,74 RON
102,30 RON (fara TVA)
TPL Home Security Wi-Fi Camera Smart home
Tp-link Home Security Wi-Fi Camera https://www.tp-link.com/ro/home-networking/cloud-camera/tc60/
124,36 RON
104,50 RON (fara TVA)
TP-LINK MEDIA CONVERTOR FE MM 2KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu
124,36 RON
104,50 RON (fara TVA)
TP-LINK WIFCAM NIGHT VISION Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI Tp-link, wireless Tapo C100, Senzor 1/3.2", 1080p, 15fps, compresie: H.264, Cerințe sistem: iOS 9+, Android 4.4+, Distanță focală: 3.3mm, f2.0, 2-way audio, Microfon și...
127,10 RON
106,81 RON (fara TVA)
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE B Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type B (se foloseste in pereche cu MC111CS), single...
128,02 RON
107,58 RON (fara TVA)
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE A Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type A (se foloseste in pereche cu MC112CS), single fiber,...
128,02 RON
107,58 RON (fara TVA)
TPL ROUTER AC1200 DUAL-B FE Routere Wireless
Router Wireless TP-Link ARCHER C50 v3, 1xWAN 10/100, 4xLAN 10/100, 4antene externe,dual-band AC1200 (300/867Mbps), Buton Wireless ON/OFF
130,90 RON
110,00 RON (fara TVA)
TP-LINK ROUTER 4G N300 FOR USB MODEM Routere Wireless
Router 4g Wireless TP-Link TL-MR3420, 1xWAN 10/100, 4xLAN 10/100, 2 antene fixe 5dBi, N300, 3G/4G sharing, compatibil cu modemurile USB LTE/HSPA+/HSUPA/HSDPA/UMTS/EVDO, 3G/WAN failover,WPS
134,83 RON
113,30 RON (fara TVA)
TAPO C110 WIFCAM HOME SECURITY Camere supraveghere IP
Camera Supraveghere WIFI, wireless Tapo C110, Senzor 1/2.8", H.264, 15fps, Cerințe sistem: iOS 9+, Android 4.4+, Distanță focală: 3.3mm, f2.0, 2-way audio, Microfon și difuzor încorporat, 2.4 GHz.
147,92 RON
124,30 RON (fara TVA)
TPL ROUTER AC1200 DUAL-B ARCHER C64 Routere Wireless
Router Wireless TP-Link ARCHER C64, standarde wireess: IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz, IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz, viteza: 5 GHz: 867 Mbps (802.11ac), 2.4 GHz: 400 Mbps (802.11n), 4 × antene fixe de înaltă...
149,88 RON
125,95 RON (fara TVA)