TPL MC GB TO SFP Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1xSFP Gigabit, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-SX/LX/LH, SFP, montabil in sasiu
86,26 RON
72,49 RON (fara TVA)
Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater Media convertoare
Lindy 50m HDMI 2.0 10.2G Repeater https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/extenders-c181/50m-hdmi-10-2g- repeater-hdcp-2-2-p9014
119,64 RON
100,54 RON (fara TVA)
TP-LINK MEDIA CONVERTOR FE MM 2KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Multi-Mode, 2Km, montabil in sasiu
126,97 RON
106,70 RON (fara TVA)
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE B Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 1x10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type B (se foloseste in pereche cu MC111CS), single...
128,02 RON
107,58 RON (fara TVA)
TPL MC WDM GB TO FO SM SC 20KM TYPE A Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x100Mbps SC, 10/100 Mbps (RJ-45)), BiDi 10/100Base-TX to 100Base-FX (SC), Single-Mode, 20Km, WDM type A (se foloseste in pereche cu MC112CS), single fiber,...
128,02 RON
107,58 RON (fara TVA)
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB MM 0.55KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000M SC/UPC port, 1x1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX), 1000Base-T to 1000Base-SX (SC), Multi-Mode, 550m, montabil in sasiu
157,08 RON
132,00 RON (fara TVA)
TP-LINK MEDIA CONVERTOR GB SM 15KM Media convertoare
Switch media convertor TP-Link, 2 porturi (1x1000Mbps SC, 1x10/100/1000 Mbps (RJ-45)), 1000Base-T to 1000Base-LX/LH (SC), Single-Mode, 15Km, montabil in sasiu
157,73 RON
132,55 RON (fara TVA)
Lindy HDMI 4K Splitter 2 Port 3D 2160p30 Media convertoare
Lindy HDMI 4K Splitter 2 Port 3D, 2160p30 https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/splitters-c159/2-port-hdmi-10-2g- splitter-p10374
163,89 RON
137,72 RON (fara TVA)
Lindy 2 Port HDMI 18G Splitter Media convertoare
Lindy 2 Port HDMI 18G Splitter Description Split a single HDMI 2.0 source across 2 HDMI displays Supports resolutions up to 4K@60Hz 4:4:4, with additional support for HDR HDCP 2.2 support for...
270,44 RON
227,26 RON (fara TVA)
Lindy 30m Cat.6A DVI-D Extender Media convertoare
Lindy 30m Cat.6A DVI-D Extender
285,36 RON
239,80 RON (fara TVA)
Lindy SPDIF Digital Audio Converter Media convertoare
Lindy TosLink (Optical) and Coaxial Bi-directional Converter Bi-directionally convert SPDIF & TosLink (Optical) audio signals Technical details Specifications Video Interface: - Interface...
290,73 RON
244,31 RON (fara TVA)
Lindy 3 Port HDMI 18G Switch Media convertoare
Lindy 3 Port HDMI 18G Switch Description Switches between 3 HDMI source devices when connected to a single display Supports 18G resolutions up to 4K@60Hz, with additional support for HDR Flexible...
316,78 RON
266,20 RON (fara TVA)
Lindy HDMI to USB 3.0 Video Capture Devi Media convertoare
Lindy HDMI to USB 3.0 Video Capture Device https://www.lindy.co.uk/usb-c4/usb-converters-c213/hdmi-to-usb-3-0- video-capture-device-p10158
466,92 RON
392,37 RON (fara TVA)
Lindy 50m USB 2.0 Cat.5e Extender Media convertoare
Lindy 50m USB 2.0 Cat.5e Extender Technical details Specifications USB Standard: USB 2.0 Supported Bandwidth: 480Mbps Maximum Distance: 50m (164.04ft) Transmission Medium: Cat.5/5e/6 or higher...
521,51 RON
438,24 RON (fara TVA)
Lindy 300m Cat.5e VGA & Audio Extender Media convertoare
Lindy 300m Cat.5e VGA & Audio Extender Description Very easy to install - simply connect the cables Maximum resolution supported: 1920x1200@60Hz or 1600x1200@60Hz The receiver delivers a MONO...
611,30 RON
513,70 RON (fara TVA)
Lindy 4 Port HDMI 18G Switch with Audio Media convertoare
Lindy 4 Port HDMI 18G Switch with Audio Technical details Specifications AV Interface: HDMI Interface Standard: HDMI 2.0 Supports Bandwidth: 18Gbps Maximum Resolution: 3840x2160@60Hz 4:4:4 8bit...
622,76 RON
523,33 RON (fara TVA)
Lindy 4x2 HDMI 2.0 18G Matrix Switch Media convertoare
Lindy 4x2 HDMI 2.0 18G Matrix Switch https://www.lindy.co.uk/audio-video-c2/matrix-switches-splitters- c166/4x2-hdmi-18g-matrix-switch-p12068
746,65 RON
627,44 RON (fara TVA)
Lindy 350m Fibre Optic USB 3.0 Extender Media convertoare
350m Fibre Optic USB 3.0 Extender https://www.lindy.co.uk/usb-c4/350m-fibre-optic-usb-3-0-extender-p12213
2.376,88 RON
1.997,38 RON (fara TVA)