HPE MICROSVR GEN10 NHPE SFF CONVERTER Accesorii server
HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
30,93 RON
25,99 RON (fara TVA)
HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT Accesorii server
HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT
116,25 RON
97,69 RON (fara TVA)
HPE TPM MODULE KIT Accesorii server
HPE TPM Module Kit
187,87 RON
157,87 RON (fara TVA)
HPE 8GB MICROSD EM FLASH MEDIA KIT Accesorii server
HPE 8GB microSD EM Flash Media Kit
293,94 RON
247,01 RON (fara TVA)
HPE PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 2M CBL Accesorii server
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
351,59 RON
295,45 RON (fara TVA)
HPE CABLU MULTIMOD 5M OM3AJ836A Accesorii server
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
373,28 RON
313,68 RON (fara TVA)
HPE 1TB SATA 7.2K LFF RW HDD HDD Server
HPE 1TB SATA 7.2K LFF RW HDD
427,70 RON
359,41 RON (fara TVA)
HPE EXT 1.0M MINISAS HD TO MINISAS HD CB Accesorii server
HPE Ext 1.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl
442,70 RON
372,02 RON (fara TVA)
HPE 96W SMART STORAGE BATTERY 145MM CBL Accesorii server
HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl
455,93 RON
383,13 RON (fara TVA)
HPE 9.5MM SATA DVD-RW JB GEN9 KIT Accesorii server
HPE DVD-RW HP 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit
680,97 RON
572,24 RON (fara TVA)
HPE UNIVERSAL SATA HH M.2 KIT Accesorii server
HPE Universal SATA HH M.2 Kit
695,87 RON
584,76 RON (fara TVA)
HPE DL38X GEN10 UNIVERSAL MEDIA BAY Accesorii server
HPE DL38X Gen10 Universal Media Bay
742,02 RON
623,55 RON (fara TVA)
HPE 300GB SAS 10K SFF SC DS HDD HDD Server
HPE 300GB SAS 10K SFF SC DS HDD
845,84 RON
710,79 RON (fara TVA)
HPE 500W FLEX SLOT PLATINUM HOT PLUG LOW Stabilizatoare tensiune
HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Low
846,43 RON
711,29 RON (fara TVA)
HPE 800W FS PLAT HT PLG LH PWR SPLY KIT Stabilizatoare tensiune
HPE 800W FS PLAT HT PLG LH PWR SPLY KIT
1.080,83 RON
908,26 RON (fara TVA)
HPE 1GBE 4P BASE-T BCM5719 ADPTR Accesorii server
HPE 1GbE 4p BASE-T BCM5719 Adptr
1.113,09 RON
935,37 RON (fara TVA)
HPE 16GB 2RX8 PC4-2933Y-R SMART KIT Memorii RAM Server
HPE 16GB 2RX8 PC4-2933Y-R SMART KIT
1.219,36 RON
1.024,67 RON (fara TVA)
HPE 16GB 1RX4 PC4-2666V-R SMART KIT Memorii RAM Server
HPE 16GB 1Rx4 PC4-2666V-R Smart Kit
1.247,39 RON
1.048,23 RON (fara TVA)
HPE 300G 12G 15K RPM HPL SAS 2.5 SCE 3YR HDD Server
HPE 300GB SAS 15K SFF SC DS HDD
1.310,75 RON
1.101,47 RON (fara TVA)
HPE 240GB SATA RI SFF SC MV SSD HDD Server
HPE 240GB SATA RI SFF SC MV SSD
1.374,00 RON
1.154,62 RON (fara TVA)
HPE 1.2TB SAS 10K SFF SC DS HDD HDD Server
HPE 1.2TB SAS 10K SFF SC DS HDD
1.413,37 RON
1.187,71 RON (fara TVA)
HPE 240GB SATA RI SFF RW DS SSD HDD Server
HPE 240GB SATA RI SFF RW DS SSD
1.510,86 RON
1.269,63 RON (fara TVA)
HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD HDD Server
HPE 240GB SATA RI SFF SC DS SSD
1.510,86 RON
1.269,63 RON (fara TVA)
HPE DL38X GEN10 SFF BOX1/2 CAGE/BACKPLAN Accesorii server
HPE DL38X Gen10 SFF Box1/2 Cage/Backplan
1.636,19 RON
1.374,95 RON (fara TVA)