HPE MICROSVR GEN10 NHPE SFF CONVERTER Accesorii server
HPE MicroSvr Gen10 NHP SFF Converter Kit
30,81 RON
25,89 RON (fara TVA)
HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT Accesorii server
HPE DL160/120 GEN10 M.2 SATA CBL KIT
115,79 RON
97,30 RON (fara TVA)
ASSY,CARR,HD,3.5,14G,V2 Accesorii server
ASSY,CARR,HD,3.5,14G,V2
124,14 RON
104,32 RON (fara TVA)
Heatsink for 95W CPU for PE T340, CK Accesorii server
Heatsink for 95W CPU for PE T340, CK
128,27 RON 131,61 RON valabil pana la 31 dec.
107,79 RON (fara TVA)
DELL ASSY CARR HD HD SAS 3.5 Accesorii server
DELL ASSY CARR HD HD SAS 3.5
154,29 RON
129,66 RON (fara TVA)
HPE TPM MODULE KIT Accesorii server
HPE TPM Module Kit
187,14 RON
157,26 RON (fara TVA)
Dell 16GB SD Card For IDSDM, Cus Kit Accesorii server
Dell 16GB SD Card For IDSDM, Cus Kit
240,70 RON 275,64 RON valabil pana la 31 dec.
202,27 RON (fara TVA)
DL Networking Tandem Switch Tray Accesorii server
DL Networking Tandem Switch Tray
267,60 RON 806,82 RON valabil pana la 31 dec.
224,87 RON (fara TVA)
HPE 8GB MICROSD EM FLASH MEDIA KIT Accesorii server
HPE 8GB microSD EM Flash Media Kit
292,81 RON
246,06 RON (fara TVA)
HPE PREMIER FLEX LC/LC OM4 2F 2M CBL Accesorii server
HPE Premier Flex LC/LC OM4 2f 2m Cbl
350,24 RON
294,32 RON (fara TVA)
HPE CABLU MULTIMOD 5M OM3AJ836A Accesorii server
HPE 5m Multi-mode OM3 LC/LC FC Cable
371,84 RON
312,47 RON (fara TVA)
LN TS 1Gb 2-port RJ45 Accesorii server
Lenovo ThinkSystem 1Gb 2-port RJ45 LOM
384,42 RON
323,04 RON (fara TVA)
Power supply 350W Accesorii server
Power supply 350W
402,07 RON 739,83 RON
337,87 RON (fara TVA)
ThinkSystem SR630 FAN Option Kit Accesorii server
ThinkSystem SR630 FAN Option Kit
412,71 RON
346,82 RON (fara TVA)
HPE EXT 1.0M MINISAS HD TO MINISAS HD CB Accesorii server
HPE Ext 1.0m MiniSAS HD to MiniSAS HD Cbl
440,99 RON
370,58 RON (fara TVA)
HPE 96W SMART STORAGE BATTERY 145MM CBL Accesorii server
HPE 96W Smart Storage Battery 145mm Cbl
469,61 RON
394,63 RON (fara TVA)
R6525 CPU2 HeatSink Accesorii server
R6525 CPU2 HeatSink
636,35 RON
534,75 RON (fara TVA)
PowerEdge R7525 SESTO, ASSY, HEATSINK Accesorii server
PowerEdge R7525 SESTO, ASSY, HEATSINK
640,79 RON
538,48 RON (fara TVA)
HPE 9.5MM SATA DVD-RW JB GEN9 KIT Accesorii server
HPE DVD-RW HP 9.5mm SATA DVD-RW Jb Gen9 Kit
678,35 RON
570,04 RON (fara TVA)
HPE UNIVERSAL SATA HH M.2 KIT Accesorii server
HPE Universal SATA HH M.2 Kit
693,19 RON
582,51 RON (fara TVA)
HPE DL38X GEN10 UNIVERSAL MEDIA BAY Accesorii server
HPE DL38X Gen10 Universal Media Bay
739,17 RON
621,15 RON (fara TVA)
HPE 1GBE 4P BASE-T BCM5719 ADPTR Accesorii server
HPE 1GbE 4p BASE-T BCM5719 Adptr
1.148,49 RON
965,12 RON (fara TVA)
HPE DL38X GEN10 SFF BOX1/2 CAGE/BACKPLAN Accesorii server
HPE DL38X Gen10 SFF Box1/2 Cage/Backplan
1.629,90 RON
1.369,66 RON (fara TVA)
DELL ASSY SSD 480GB SAS12 2.5 inch Accesorii server
DELL ASSY SSD 480GB SAS12 2.5 inch
2.216,81 RON 3.884,32 RON
1.862,87 RON (fara TVA)